חייגו לפרטים נוספים

תוכן עניינים
או השאירו פרטים
חדש באתר
הבלוג שלנו

תספורת לכלב שיצו

תספורת לכלב שיצו 

מגדלים כלב מסוג שיצו? אצלנו ב-קלין דוג, מספרה לכלבים בפריסה ארצית, תוכלו ליהנות משירותי תספורת לכלב שיצו קרוב לבית ולהבטיח לכלבכם את חוויית הטיפוח הטובה ביותר. 

מספרת כלבים לכלבי שיצו
קרוב לבית שלכם
עם שירות ואיכות ללא פשרות
חייגו כעת להצעת מחיר:
050-808-6289

תספורת לכלב שיצו

מהו כלב שיצו?

שיצו הוא כלב מגזע קטן הנמנה על גזע של כלב הבית, כאשר פירוש המילה "שי צו" בסינית הוא אריה. המשקל הממוצע של כלבי ה-שיצו הוא 6 ק"ג וגובהם נע בין 20 ל-30 ס"מ. כלבים אלו מתאפיינים בפרווה ארוכה הגולשת על כל פני גופם, כאשר צבע הפרווה משתנה וכולל בין היתר את הגוונים הבאים: שחור אפור, לבן ו-חום. מאפיין נוסף של כלבי ה-שיצו בא לידי ביטוי באף פחוס וזנב מורם.

עד תחילת המאה ה-20, כלבי ה-שיצו היו נפוצים בעיקר בסין ורק במהלך מלחמת העולם השנייה הם החלו להיות מיובאים לאירופה על ידי חיילים בריטיים, בתחילה לאנגליה ואחר כך לארצות הברית. במרוצת המאה ה-20 ותחילת המאה ה-21, כלבי השיצו הפכו לכלבים פופולאריים ברחבי העולם, כאשר בישראל הם נחשבים לגזע הפופולארי ביותר אחרי גזעים מעורבים עם למעלה מ-35 אלף כלבי שיצו רשומים בישראל. 

איך מספרים כלב שיצו?

כלבי שיצו נמנים על גזע כלבים לא נשירים, בעלי שכבה אחת בלבד של פרווה שצומחת ללא הפסקה. מסיבה זו, כלבי שיצו נדרשים לתספורת באופן תדיר, כאשר מטרת התספורת היא לשמור על המראה הפרוותי המאפיין את כלבי השיצו, ובנוסף, לסייע לכלב להתמודד עם מצבי חום וקור לאורך כל ימות השנה. 

כפועל יוצא מכך, תספורת לכלב שיצו חייבת להיות תספורת בהתאמה אישית הכוללת רחיצה + ייבוש + תספורת הניתנת להתאמה אישית על פי דרישת הלקוח, כאשר ניתן לשלב גם טיפולי טיפוח במהלך התספורת, ביניהם: ניקוי אוזניים וניקוי וגזירת ציפורניים. את התספורת מומלץ ליישם אחת לשלושה חודשים ולהפקיד על תספורת בעונות המעבר. 

כמה עולה תספורת לכלב שיצו?

סוג הטיפול מה כולל הטיפול מחיר משוער
תספורת בהתאמה אישית רחיצה + ייבוש + תספורת החל מ-149 ₪ 
תספורת וטיפול טיפוח רחיצה + ייבוש + תספורת בהתאמה אישית +  ניקוי אוזניים/ניקוי וגזירת ציפורניים החל מ-299 ₪

 

מתי כדאי לקבוע תור לתספורת לכלב שלי? 

אם גם אתם הבעלים של כלב שיצו, אנו ממליצים לכם להקפיד על טיפולי תספורת אחת לשלושה חודשים ובכל טיפול שני (אחת לשישה חודשים) לשלב גם טיפולי טיפוח במסגרת התספורת. אצלנו ב-קלין דוג, מספרת כלבים בפריסה ארצית, תוכלו ליהנות משירותי תספורת קרוב לבית ולהבטיח לעצמכם את יתרונות השירות הבאים:

  • צוות ספרי כלבים המתמחה בטיפולי תספורת לכלב שיצו
  • תספורת בהתאמה אישית על פי מצב הפרווה 
  • שעות עבודה נוחות וגמישות בתיאום מראש
  • ציוד מקצועי לתספורת לכלב שיצו
  • מחירים אטרקטיביים 
  • שירות בפריסה ארצית

 

ויתרונות נוספים ההופכים אותנו למספרה הניידת המובילה ביותר בישראל.