חייגו לפרטים נוספים

תוכן עניינים
או השאירו פרטים
חדש באתר
הבלוג שלנו

מספרת כלבים ניידת

בלי להתאמץ: מספרת כלבים עד הבית

הזמנת מספרת כלבים עד הבית היא לא רק עניין של מותרות עבור החברים הפרוותיים שלכם; מדובר בשירות פרקטי אשר מעניק יתרונות רבים עבור הבעלים והן עבור הכלבים. בראש ובראשונה, מדובר בנוחות שאין שניה לה. במקום לצאת מהבית, לעמוד בפקקים ולהתעכב בדרך רק בגלל שהוא נתקל בדבר מה מעניין בדרך, המקצוענים מגיעים עד אליכם בהתאם ללוח הזמנים שלכם, לתספורת מקצועית ואיכותית שאינה יורדת ברמתה מהתוצאה המתקבלת במספרה עצמה.

תספורת לכלבים עד הבית
כולל שירות איכותי בפריסה ארצית רחבה
עם יחס אישי וטיפול מסור עם הרבה אהבה
להזמנות וייעוץ חינם חייגו כעת:
050-808-6289

מספרת כלבים ניידת

מספרת כלבים עד הבית – פינוק יוקרתי לחבר הפרוותי

יתרון נוסף של מספרת כלבים עד הבית הוא תשומת הלב שהכלב עומד לקבל. בניגוד לתורים במספרה עצמה, הבית מספק סביבה מוכרת ושקטה בה יוכל החבר הכי טוב שלכם להישאר רגוע ונינוח, וליהנות מתשומת לב והמון אהבה, בהתאם לאופיו האישי וצרכיו. אם צריך לקחת הפסקה מידי פעם או לעצור לכמה רגעים, ניתן יהיה לעשות זאת בקלות שכן אין כלבים נוספים שממתינים בתור. ומה עוד?

  • טיפול סבלני – לכלבים מבוגרים או עם בעיות בריאותיות כאלו ואחרות, לא תמיד קל לצאת מהבית ובוודאי שלא להגיע לסביבה חדשה ולא מוכרת. הזמנת ספר כלבים אליכם הביתה, יקל על הכלבים הללו מאוד ויהפכו את כל התהליך לפשוט, ידידותי ונעים הרבה יותר עבורם.
  • לחסוך זמן – מדובר בפתרון שמשנה לחלוטין את כללי המשחק בכל הנוגע לניהול זמן. כעת, אין צורך לבטל פגישות ולעמוד בפקקים בדרך למספרת הכלבים, להמתין לתור יחד עם בעלי כלבים נוספים. יחד עם אנשי המקצוע, תוכלו לקבוע מהו חלון הזמן הנוח ביותר עבורכם. בזמן שהחבר הפרוותי שלכם מתפנק, אתם תוכלו להמשיך במטלות השונות ומידי פעם, להציץ כדי לוודא שהכל מתנהל כשורה.
  • שקט נפשי – ביננו, יש משהו הרבה יותר מרגיע ורגוע בשירות עד הבית; איש או אשת המקצוע מקדישים את זמנם אליכם במלוא מובן המילה, עונים בסבלנות על כל השאלות ומשאירים אפילו זמן לסמול טוק. כל אלו, הופכים את שירות מספרת כלבים ניידת לפתרון מעולה שפשוט נותן שקט.
  • כל הטיפולים אצלכם בבית – מספרת כלבים עד הבית מגיעה עד אליכם עם כל הטיפולים הנדרשים, וניתן אפילו לפצל אותם למספר ימים נפרדים כדי לא להכביד על הכלב. למשל, להזמין רחיצת כלבים וחיטוי נגד טפילים ולהשאיר את התספורת ליום אחר.

 

לתת את הטוב ביותר לחבר הטוב ביותר

בסופו של דבר, מספרת כלבים עד הבית משמעותה נוחות, איכות וטיפול ללא תחרות עבור החברים הכי טובים שלכם. בנוסף לאלו, הם גם מבטיחים שקט נפשי לכם ולכלבים, אלמנט חשוב מאין כמוהו. המומחים של קלין דוג עומדים לרשותכם עם מגוון טיפולים מתקדמים ואיכותיים עד הבית, עם אהבה אדירה למקצוע ולחיות המחמד. טלפון אחד ואנחנו בדרך אליכם, להעניק את הטוב ביותר לחבר הטוב ביותר שלכם – 050-808-6289 – מחכים לכם!