חייגו לפרטים נוספים

תוכן עניינים
או השאירו פרטים
חדש באתר

מספרת כלבים בחריש

מספרת כלבים בחריש – למי היא מיועדת?

בעבר, לקחת את הכלב אל מספרת כלבים בחריש או בכל מקום אחר, נחשבה לנחלתם של המפונקים בלבד. עם זאת, כיום בעלי כלבים רבים מודעים לחשיבות הרבה של ביקור אצל ספרית כלבים מקצועית מידי פעם, עבור החברים הפרוותיים הכי טובים שלהם, ולא משנה באיזה סוג כלב מדובר.

מספרת כלבים בחריש, קציר והסביבה
רחיצת כלבים במחירים נוחים
עושים את הכל באהבה גדולה לכלב שלכם
להזמנת תספורת לכלב חייגו:
050-808-6289

מספרת כלבים בחריש

סוגי כלבים שכדאי שיגיעו אל מספרת כלבים בחריש

באופן עקרוני, רצוי כי כל כלב יגיע מידי פעם אל מספרת כלבים בחריש כדי לקבל טיפול מקצועי בעל יתרונות שלא ניתן ליהנות מהם בבית. זאת, כי ספר כלבים בחריש עושה שימוש בטכניקות וחומרים שאינם זמינים בבית. מלבד זאת, מדובר בחוויה חברתית חיובית עבור הכלב, ושקט נפשי עבור הבעלים.

 

כאמור, לכל כלב מומלץ להגיע לביקור במספרה:

  • גזעים ארוכי שיער – כלבים בעלי פרווה ארוכה דורשים טיפול מיוחד כדי לשמור על פרווה בריאה ומבריקה ללא קשרים. על אנשי המקצוע לדעת כיצד לבצע שטיפת כלבים בעלי פרווה זו, ולאחר מכן כמובן לסרק ולייבש את הפרווה כך שיימנעו קשרים.
  • גזעים קצרי שיער – נכון שגזעים אלו לא תמיד יזדקקו לתחזוקה מקיפה של הפרווה, אך טיפוח הוא תמיד מומלץ, בעיקר כשמדובר בעור הרגיש שלהם אשר חשוף יותר לאוויר הפתוח ולשמש.
  • כלבים מבוגרים – ככל שכלבים מתבגרים ומזדקנים, הם דורשים טיפולים נוספים הקשורים ברגישות בעור ובפרווה. חשוב לציין כי ישנם טיפולים שהמספרה תוכל להציע, אך במקרים חריגים יפנו אל הווטרינר לחוות דעת נוספת וטיפול מותאם.

 

אל תוותרו על הטוב ביותר עבור הכלב שלכם

תכירו את קלין דוג, מספרת כלבים בחריש והסביבה, שמלבד טיפולים מקצועיים במספרה עצמה גם מציעים טיפולים עד הבית! כך, אם אתם עסוקים יותר מהרגיל ופשוט לא מצליחים למצוא את הזמן הנכון להגיע למספרה, תוכלו בטלפון אחד להזמין את המקצוענים אליכם הביתה עבור רוב הטיפולים – רחיצת כלבים וחיטוי, תספורת פשוטה ועוד.

להזמנת תור, פרטים נוספים על מגוון הטיפולים ואפילו ביקור ראשוני יחד עם הכלב, התקשרו לקלין דוג – 050-808-6289 ובואו להעניק את הטוב ביותר, לחבר הטוב ביותר.