חייגו לפרטים נוספים

תוכן עניינים
או השאירו פרטים
חדש באתר

מספרת כלבים בהרצליה

מספרת כלבים בהרצליה זה קלין

תושבי הרצליה? רוצים להעניק את הטוב ביותר לידיד הנאמן ביותר שלכם? אצלנו ב-קלין דוג, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולי טיפוח לכל סוגי הכלבים בהרצליה. 

הרצליה, הממוקמת לאורך מישור החוף באזור השרון הדרומי, מאכלסת בשטחה למעלה מ-8,200 כלבים מסוגים שונים המופיעים במאגר הכלבים הרשומים בישראל. נתון זה מעיד יותר מהכול על האהבה הגדולה של תושבי העיר לחברים על ארבע, ובדומה לכל אהבה אחרת, גם את האהבה לכלביכם חשוב לטפח ולתחזק על הצד הטוב ביותר ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן בשבילכם. 

ספר כלבים איכותי בהרצליה
עם מחירים משתלמים
לתיאום תור חייגו כעת:
050-808-6289

מספרת כלבים בהרצליה

תספורת לכלב זה קלין דוג 

אצלנו בקלין דוג, מספרת כלבים בפריסה ארצית, תוכלו ליהנות מהיצע גדול של טיפולי טיפוח, היגיינה ותספורות לכל סוגי הכלבים בהרצליה, כאשר כל הטיפולים המוצעים על ידינו מיושמים על ידי צוות ספרים מקצועי ומנוסה במסגרת שירות אישי עד הבית, המאפשר גם לכם, בעלי כלבים בהרצליה, ליהנות מיתרונות השירות הבאים:

  • נוחות מקסימאלית – ניתן לתאם את שעות ההגעה הנוחות לכם ביותר משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות
  • ציוד מקצועי – ספרי הכלבים המנוסים שלנו עושים שימוש בציוד מקצועי המאפשר טיפול יעיל ובטוח לכל כלב בהתאם לגזעו, גודלו וגילו. 
  • מגוון רחב של טיפולי טיפוח והיגיינה – הטיפולים שלנו כוללים: תספורת מכונה לצד תספורת בהתאמה אישית בהתאם לסוג הכלב ומצב פרוותו, טיפולי ניקוי וחיטוי אוזניים, טיפולי ניקוי וגזירת ציפורניים, טיפולי דילול וסירוק שיער לכלבים נשירים ועוד. 

 

ויתרונות נוספים ההופכים אותנו למספרת כלבים מובילה בתחומה בפריסה ארצית.

כמה עולה תספורת לכלב בהרצליה?

סוג הטיפול מה כולל הטיפול מחיר משוער
דילול וסירוק פרווה רחיצה, דילול פרווה, תסרוקת החל מ-299 ₪
תספורת בהתאמה אישית רחיצה, ייבוש ותספורת מקצועית החל מ-149 ₪ לכלב כלב
תספורת בהתאמה אישית רחיצה, ייבוש ותספורת מקצועית החל מ-199 ₪ לכלב גדול
חיטוי נגד קרציות רחיצה, ייבוש וטיפול מונע קרציות החל מ-149 ₪

 

תספורת לכלבים בהרצליה – כל כמה זמן? 

תדירות התספורת לכלביכם, חשוב שתעשה בהתאם לסוג הכלב והגזע הספציפי, כאשר כלבים פרוותיים יותר נדרשים לתספורת אחת לחודשיים לערך ואילו כלבים ללא הרבה פרווה נדרשים לתספורת תקופתית אחת לחצי שנה לערך. כמו כן, ישנם סוגי וגזעי כלבים שאינם נדרשים לתספורת, אך בהחלט רצוי וראוי שתעניקו להם טיפולים אחרים התורמים רבות לטיפוח המראה הכללי של הכלב וחשוב מכך שומרים על בריאותו. 

רוצים לקבל ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לטיפולי טיפוח ותספורות לכלבים בהרצליה? אנחנו כאן בשבילכם!  צרו איתנו קשר עוד היום.