חייגו לפרטים נוספים

תוכן עניינים
או השאירו פרטים
חדש באתר
הבלוג שלנו

תספורת לכלב פומרניאן

תספורת לכלב פומרניאן עושים עם קלין דוג

בעלי כלבים מסוג פומרניאן? אצלנו ב-קלין דוג, מספרה לכלבים בפריסה ארצית, תוכלו להסתייע בשירותי תספורת קרוב לבית גם לכלבי פומרניאן. 

מגוון סוגי תספורות לפומרניין
כולל אפשרות לתספורת דובי
מחירים נוחים בפריסה ארצית
כולל יחס אישי לכלב החשוב שלכם
לתיאום תור חייגו כעת:
050-808-6289

תספורת לכלב פומרניאן

מהו פומרניאן? 

פומרניאן הוא גזע כלבים המכונה כך על שם אזור פומרניה הממוקם במזרח גרמניה וצפון פולין. כלב מסוג זה אומנם נחשב לצאצא של כלבי שפיץ גדולים מסוג סמויד ושפיץ גרמני, אך מדובר בכלב מגזע קטן שרוב חלקי גופו קצרים. משקלו הממוצע של כלב מסוג פומרניאן נע בין 1.5 ל-3.5 קילוגרם וגובהו אינו עולה על 28 ס"מ. חשוב לציין שעל אף גודלו הזעיר, כלב מסוג פומרניאן הוא כלב אמיץ המסוגל אפילו להתקיף כלבים גדולים ממנו במקרים בהם הוא רוצה להגן על היקר לו. במקביל, כלבים אלו ידועים בעליזותם וחביבותם, כאשר האנרגיה הרבה שלהם הופכת אותם לכלבים עקשנים שאילופם דורש המון סבלנות.

איך לספר כלבי פומרניאן?

כלבי פומרניאן הנמנים על כלבים בלתי נשירים, הם בעלי פרווה כפולה, שכבת פרווה תחתית רכה ושופעת ושכבת פרווה חיצונית ארוכה יותר וישרה. עובדה זו הופכת את התספורת לכלבים מסוג זה לנחוצה גם לצורך טיפוח הפרווה והמראה הכללי של הכלב וגם לצרכי התמודדות עם תנאי האקלים המשתנים לאורך ימות השנה. בדרך כלל, מומלץ על תספורת לכלבי פומרניאן אחת לשלושה חודשים, כאשר קיימת חשיבות לתספורת במהלך עונות המעבר מקיץ לחורף ולהיפך. הפרווה השופעת של כלבי הפומרניאן מאפשרת תספורת בהתאמה אישית לכל כלב על פי הסגנון המועדף על הבעלים. 

כמה עולה תספורת לכלבי פומרניאן?

סוג הטיפול מה כולל הטיפול מחיר משוער
תספורת בהתאמה אישית לכלבי פומרניאן  רחיצה + ייבוש + תספורת החל מ-149 ₪ לכלב
תספורת וטיפול טיפוח רחיצה + ייבוש + תספורת בהתאמה אישית +  ניקוי אוזניים/ניקוי וגזירת ציפורניים החל מ-299 ₪

 

מה כולל השירות אצלנו? 

אצלנו ב-קלין דוג, מספרה לכלבים בפריסה ארצית, תוכלו להבטיח לכלב הפומרניאן שלכם את טיפולי הטיפוח הטובים והמוצלחים ביותר. השירות שלנו מיושם במתכונת של טיפול עד הבית, דבר המאפשר לכלביכם ליהנות מחוויית התספורת והטיפוח בסביבת הגידול הטבעית שלו, כאשר לכם הדבר מאפשר נוחות מקסימאלית בכל הנוגע לתיאום מועד הטיפולים. 

צוותי השירות שלנו כוללים ספרי כלבים מנוסים ומיומנים המתמחים בתספורות וטיפולי טיפוח משלימים לכל גזעי הכלבים, בין גם מדובר בגזעי כלבים המשתייכים לקבוצת כלבים נשירים ובין אם מדובר בגזעי כלבים המשתייכים לקבוצת כלבים שאינם נשירים דוגמת כלבי הפומרניאן. 

לצד התאמת התספורת וטיפולי הרחיצה והסירוק, צוותי השירות שלנו מאפשרים לכם להסתייע גם בטיפולי טיפוח משלימים כגון ניקוי אוזניים וטיפול לניקוי וגזירת ציפורניים. טיפולים אלו ניתנים להשלמה כחלק מהתספורת או כטיפול נפרד, ושני המקרים, כלבכם זוכה לפינוק וחוויה נעימה ונינוחה המיושמת על ידי אנשי מקצוע המתמחים גם בטיפולי תספורת וטיפול לכבלים עם בעיות התנהגות כאלו ואחרות.