חייגו לפרטים נוספים

תוכן עניינים
או השאירו פרטים
חדש באתר

מספרת כלבים ברמת גן

מספרת כלבים ברמת גן איכותית עם קלין דוג

בעלי כלבים ברמת גן? מהיום, גם אתם יכולים להעניק לכלביכם את טיפולי הטיפוח הטובים ביותר.

רמת גן, עיר עם פארק לאומי, נמנית על עשרת הערים המובילות בישראל במספר הכלבים הרשומים במאגר הלאומי, עם קרוב ל-12 אלף כלבים מסוגים שונים. עובדה זו, הופכת את רמת גן לעיר שאוהבת כלבים ואנחנו כאן גם בשבילכם. אצלנו ב-קלין דוג, מספרת כלבים בפריסה ארצית, תוכלו ליהנות מהיצע גדול של טיפולי טיפוח לכל סוגי הכלבים, החל מתספורת מכונה ותספורות בהתאמה אישית לכלבים לא נשירים, דרך טיפולי דילול וסירוק פרווה לכלבים נשירים ועד לטיפולי ניקוי וחיטוי אוזניים, טיפולי ניקוי וגזירת ציפורניים, טיפולי חיטוי נגד קרציות ועוד. 

רחיצת כלבים ברמת גן והסביבה
עם אפשרות לקבוע תור מהיום למחר
כולל שטיפה איכותית מכל הלב
להזמנות וקביעת תור חייגו כעת:
050-808-6289

מספרת כלבים ברמת גן

להעניק את הטוב ביותר להולכים על ארבע…

אם גם אתם נמנים על אלפי בעלי הכלבים תושבי רמת גן, אנו מזמינים אתכם להעניק את הטוב ביותר לחבר הכי שלכם. את שירותי הטיפוח והתספורות שלנו תוכלו להעניק לכלביכם גם בבתי עסק שונים בעיר רמת גן בהם אנו פועלים וגם במסגרת שירות עד הבית, המאפשר לכם למעשה להעניק מגוון רחב של טיפולי טיפוח ותספורות לכלביכם בסביבה הטבעית שלו. 

כמה עולה תספורת לכלב ברמת גן?

סוג הטיפול מה כולל הטיפול עלות משוערת
תספורת מכונה לכלב גדול / קטן תספורת באמצעות מכונה בלבד החל מ-149/169 ₪
תספורת בהתאמה אישית רחיצה + ייבוש +  תספורת החל מ-199 ₪
תספורת + ניקוי וחיטוי אוזניים רחיצה+ייבוש+תספורת+ניקוי וחיטוי אוזניים החל מ-249 ₪
תספורת + חיטוי וגזירת ציפורניים רחיצה+ייבוש + תספורת +חיטוי וגזירת ציפורניים החל מ-299 ₪

 

תספורת לכלב ברמת גן – כל כמה זמן?

תדירות התספורת לכלב נקבעת בין היתר בהתאם לקבוצת הכלבים אליה משתייך הכלב (כלבים נשירים או כלבים לא נשירים) והגזע הספציפי של הכלב. בנקודה זו נציין שכלבים המשייכים לקבוצת הכלבים הנשירים, לא נדרשת תספורת אלא טיפול ייעודי לדילול וסירוק הפרווה. במקרים אלו, הטיפול נועד להפחתת הפרווה הלא נשירה מגוף הכלב ומומלץ ליישם את הפעולה אחת לחמישה – שישה חודשים. מנגד, כלבים לא נשירים, בעלי שכבה אחת של פרווה הצומחת ללא הפסקה, חשוב לספר אחת לחודשיים עד ארבעה חודשים בהתאם לגזע הכלב. ישנים כלבים לא נשירים הנדרשים לתספורת אחת לחודש חודשיים וישנם כלבים לא נשירים הנדרשים לתספורת אחת לחמישה חודשים בממוצע. לקבלת ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לתדירות התספורת לכלביכם, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר כאן