חייגו לפרטים נוספים

תוכן עניינים
או השאירו פרטים
חדש באתר
הבלוג שלנו

תספורת לפודל

תספורת לפודל בקלין דוג

מגדלים פודל מסוג כזה או אחר? אצלנו ב-קלין דוג, מספרה לכלבים בפריסה ארצית, תוכלו ליהנות משירותי תספורת לפודל קרוב לבית ולהבטיח לכלביכם האהוב את חוויית הטיפוח הטובה ביותר.

מספרת כלבים לפודל
כולל שירות איכותי וקרוב לבית
מגוון תספורות איכותיות עם מחירים משתלמים
להזמנות חייגו כעת:
050-808-6289

תספורת לפודל

מהו פודל?

פודל הוא הגדרה כוללת לתתי גזע שונים של כלבים שמקורם בגרמניה, כאשר המילה פודל בגרנית פירושה המילולי הוא: להשתכשך במים. כלבים מסוג פודל נחשבים לכלבים אינטליגנטים, כאשר הפודלים הגדולים יותר נחשבים גם לכלבי שמירה וציד טובים. משקל גופו של הפודל משתנה בהתאם לתת גזע שלו, כאשר תתי הגזע כוללים כלבי פודל טוי במשקל ממוצע של 3 ק"ג, כלבי פודל ננסי במשקל ממוצע של 5 ק"ג, כלבי פודל בינוניים במשקל ממוצע של 10 ק"ג וכלבי פודל גדולים במשקל ממוצע של 23 ק"ג. מבחינת האופי, כלבי הפודל ידועים באופי נוח לאילוף והם נחשבים לכלבים חברותיים גם לבני אדם וגם לכלבים אחרים בסביבתם. חשוב לציין שכלבי פודל זקוקים לנוכחות של בני משפחה, כאשר השראתם לבד לפרקי זמן ממושכים עשויה להוביל אותם לאי נוחות ואף לתחושת חרדה. כיום, גזעי הפודל משמשים בעיקר לצורך כלב לוויה ושעשועים והם נחשבים לאחד מסוגי הכלבים הפופולאריים ביותר בארץ ובעולם. 

מאיזה גיל אפשר לספר פודל

את הפודל ניתן לספר כבר מגיל חודש-חודשיים, כדאי להתייעץ איתנו ולשלוח תמונה של הפודל על מנת שנראה שזה בסדר לספר את הכלב שלכם.

איך כדאי לספר כלב פודל?

הפרווה של הפודל, מתאפיינת בשכבת פרווה אחת, דבר הבא לידי ביטוי בשיער צפוף ומתולתל. מכיוון שכלבי הפודל נמנים על הכלבים הלא נשירים, הם נחשבים לכלבים היפואלרגנים, דבר המחייב את בעלי כלבי הפודל לשמירה על שגרת טיפוח הכוללת טיפולי תספורת וסירוק תכופים ותדירים. חשוב לציין שמרקם השיער של כלבי הפודל משתנה מכלב לכלב, כאשר אצל חלק מכלבי הפודל השיער עשוי להיות קשה ואילו אצל אחרים הוא רך. 

כמה עולה תספורת לכלב פודל?

סוג הטיפול  מה כולל הטיפול מחיר משוער
תספורת בהתאמה אישית רחיצה + ייבוש + תספורת החל מ-149 ₪ לכלב פודל קטן והחל מ-199 ₪ לכלב פודל גדול
תספורת וטיפול טיפוח רחיצה + ייבוש + תספורת בהתאמה אישית +  ניקוי אוזניים/ניקוי וגזירת ציפורניים החל מ-299 ₪ לכלב פודל קטן והחל מ-349 ₪ לכלב פודל גדול 
תספורת לפודל ננסי רחיצה + ייבוש + תספורת החל מ-199 ש"ח
תספורת דובי לפודל רחיצה + ייבוש + תספורת החל מ-250 ש"ח
תספורת לפודל טוי רחיצה + ייבוש + תספורת החל מ-200 ש"ח

כמה זמן תחזיק התספורת לכלב פודל שלי?

בדומה לכל זני הכלבים הנמנים על כלבים שאינם נשירים, גם תספורת לפודל נחוצה בתדירות גבוהה של אחת לשלושה חודשים בממוצע. את התספורת ניתן להתאים לגודל הפודל ולסוג הפרווה המאפיין אותו: נוקשה ומתולתל או רך כמו צמר גפן, כאשר לחלק מהדגמים ניתן להתאים תספורות דקורטיביות שתחזוקתם מחייבת לטיפולי תספורת תדירים יותר של אחת לחודשיים לערך. 

מה כולל השירות בקלין דוג? 

אנחנו בקלין דוג מתמחים בהתאמת תספורת לכלבי פודל בהתאם לגודלם וסוג פרוותם, כאשר השירות כולל טיפולי תספורת בשילוב רחיצה וייבוש לפני ואחרי התספורת וזאת לצד טיפולי טיפוח הכוללים גם ניקוי אוזניים וניקוי וגזירת ציפורניים. את השירות המקצועי שלנו תוכלו ליישם בסביבת הגידול הטבעית של הכלב, בביתכם, בשעות נוחות וגמישות בתיאום מראש.