חייגו לפרטים נוספים

תוכן עניינים
או השאירו פרטים
חדש באתר
הבלוג שלנו

מספרת כלבים באור עקיבא

מספרת כלבים באור עקיבא – כיצד ביקור בה ייטיב עם הכלב שלכם?

אם תשאלו בעלי כלבים רבים, תור למספרה הוא הרבה יותר מסתם עוד חובה. זו הזדמנות לפנק את החברים הפרוותיים שלנו ועל הדרך, להחזיר את הריח הנעים לפרווה שלהם. מדובר בחוויה של ממש עבור הכלב, וזה בדיוק מה שקלין דוג, מספרת כלבים באור עקיבא והסביבה מציעה גם לכם; שעתיים של כיף ושמחה עבור הכלב, ושקט נפשי עבורכם.

ספר כלבים במחירים משתלמים
מספרת כלבים אור עקיבא עם מחירים נוחים
מספרת חיות איכותית באור עקיבא והסביבה

כולל רחיצה מלאה ושירות מכל הלב
להזמנת טיפול חייגו כעת:
050-808-6289

מספרת כלבים באור עקיבא

היתרונות של ביקור אצל מספרת כלבים באור עקיבא

  • כשכוש בזנב מהרגע הראשון – ספר כלבים באור עקיבא עושה את עבודתו מתוך תחושת שליחות ואהבה אדירה לבעלי החיים. כך, מהרגע שייכנסו החברים הפרוותיים בדלתה של מספרת כלבים באור עקיבא יקבלו את פניהם אנשי המקצוע הידידותיים, עם ריחות מרגיעים וסביבה חמה ואוהבת. הכל כדי שירגישו הכי בטוחים ונינוחים.
  • סיטואציה חברתית – ביקור אצל ספרית כלבים משמעותה חוויה חברתית נפלאה עבור הכלבים. האינטראקציה עם העובדים, עם כלבים אחרים ובעליהם, עוזרת לכלבים לבנות אסוסיאציה חיובית מהביקור בסלון. כך, יופחתו החרדה והמתח והביקורים יהפכו לחוויה.
  • תשומת לב אישית – כל טיפול במספרה; שטיפת כלבים ועד לטיפולים מסובכים יותר כמו חיטוי או תספורת מיוחדת, משמעותה טיפול אישי המותאם לצרכים הייחודיים של כל כלב והפרווה שלו. אנשי המקצוע יקדישו כמה רגעים כדי להבין את מזגו של הכלב, העדפותיו וכיצד לגשת אליו.
  • שבירת שגרה – כלבים הם בדיוק כמו ילדים. על מה אנחנו מדברים, הם הרי הילדים הפרוותיים שלנו! והם זקוקים לגירויים ושבירת שגרה מידי פעם. כך, ביקור במספרה הוא דרך מעולה לשבור את השגרה עבורם, להכיר להם חברים חדשים וחוויות חדשות וחיוביות. אפילו רחיצת כלבים בסיסית שאינה במקלחת המוכרת בבית, היא חוויה של ממש!

 

מספרה שהיא חוויה

כיף שהגעתם לכאן! קלין דוג מספרת כלבים מזמינים אתכם אל מספרת כלבים באור עקיבא שהיא חוויה של ממש! עם אנשי מקצוע ששמו להם למטרה להעניק את הטוב ביותר לחברים הכי טובים שלכם, אהבה אין סופית לכלבים וכישרונות ביצירת תספורות מושלמות, אתם תראו שבכל ביקור מחדש, הזנבנב המתוק שלו יכשכש בשמחה, להזמנת תור חייגו כעת 050-808-6289

שאלות ותשובות

icon

כדאי לתאם כמה שיותר מהר, בדר"כ עדיף לתאם כשבוע מראש, ניתן גם במקרים דחופים להגיע מהיום למחר.

icon

המחירים משתנים בהתאם לגודל הכלב ולזמן עבודת התספורת, כדאי להתייעץ איתנו טלפונית להתאמת הטיפול הטוב ביותר לכלבכם