חייגו לפרטים נוספים

תוכן עניינים
או השאירו פרטים
חדש באתר
הבלוג שלנו

מספרת כלבים בבנימינה

מספרת כלבים בבנימינה לטיפול שהוא חוויה

הגיע הזמן לטיפול התקופתי? לא שלכם, של החבר הפרוותי שלכם! הפרווה שלו מתחילה להדיף ריח מעט רע, אולי היא צמחה פרא והגיע הזמן לקצר אותה? מספרת כלבים בבנימינה או בכל מקום אחר בארץ, תשמח לקבל אותו ולהעניק לו טיפול שהוא חוויה של ממש, מלאה בתשומת לב מאנשי המקצוע במקום.

העניין הוא שלפני שמגיעים לטיפול, חשוב לוודא שבית העסק מתאפיין ברמת ניקיון ובטיחות גבוהה עבור הכלבים. זאת כמובן, לצד שימוש בחומרים איכותיים ובעיקר, אהבה אמיתית למקצוע.

מספרת כלבים איכותית בבנימינה
שירות מכל הלב והנשמה
להזמנת תור חייגו כעת:
050-808-6289

מספרת כלבים בבנימינה

כיצד ניתן להעריך את רמת הניקיון והבטיחות של מספרת כלבים בבנימינה ובכלל?

ספר כלבים בבנימינה יודע עד כמה החברים הפרוותיים שלכם חשובים לכם. לכן, יעשה הכל כדי שכל הטיפולים – החל מטיפול רחיצת כלבים ועד פעולת חיטוי ועוד, יתבצעו על הצד הטוב ביותר במלוא מובן המילה, כולל רמת הניקיון והבטיחות החשובות כל כך. מדוע?

  • רושם ראשוני – מספרת כלבים בבנימינה בדיוק כמו כל בית עסק אחר, חייבת להשאיר רושם ראשוני מעולה. וכידוע, אין שני לרושם ראשוני. לכן, חשוב לשים לב לרמת הניקיון הכללית במקום. אמנם מדובר במספרת כלבים, אך אין זה אומר שהרצפה חייבת להתמלא פרווה.
  • סדר וארגון – גם כאשר יש עומס, ספרית כלבים תהיה חייבת לשמור על סדר וארגון בכל עמדות הטיפוח, לחטא את הכלים ולנקות היכן שאפשר. ספר מקצועי תמיד יעניק עדיפות גבוהה להיגיינה, זכרו זאת.
  • התנהגות בעלי החיים – אחד האלמנטים החשובים ביותר בבחירת מספרת כלבים, הוא התנהגות בעלי החיים. בביקור ראשוני, תוכלו לראות האם הכלבים במקום רגועים, שמחים, מכשכשים בזנבם, מתקשרים עם אנשי המקצוע ועוד. אם התשובה היא כן, הרי שמדובר במקום בטוח ונעים שגם הכלב שלכם יוכל ליהנות ממנו.

 

קלין דוג – אהבה היא שם המשחק

כשמדובר בבעלי חיים, האהבה אליהם היא הפרמטר החשוב ביותר. היגיינה, ניקיון ובטיחות הם חשובים לא פחות, אך המטרה שלכם היא לוודא שהכלב מרגיש בנוח ושמח להגיע לטיפול. קלין דוג היא מספרת כלבים בבנימינה והסביבה, ששמה לה למטרה ליצור את החוויה החיובית הזו עבור כל כלב ללא הבדל גזע, מין, ופרווה! לפרטים נוספים התקשרו 050-808-6289