חייגו לפרטים נוספים

תוכן עניינים
או השאירו פרטים
חדש באתר
הבלוג שלנו

מספרת כלבים בזכרון יעקב

מספרת כלבים בזכרון יעקב עם קלין דוג

מחפשים מספרת כלבים בזכרון יעקב? תכירו את קלין דוג, השותף שלכם לתספורת לכלב המדהים שלכם.

בשנים האחרונות, בעלי כלבים רבים מבינים את החשיבות הרבה שבטיפוח הכלב. אם אתם מתגוררים בזכרון יעקב והסביבה ובמקרה מגדלים כלב, סביר שהמחשבה עלתה בדעתכם לא פעם. כעת, עליכם למצוא מספרת כלבים בזכרון יעקב שתעניק לחבר הטוב ביותר שלכם טיפול איכותי ומקצועי.

שירות ואיכות מכל הלב
ספר כלבים בזכרון יעקב 
אפשר להזמין מהיום למחר/ מהיום להיום
להזמנת טיפול חייגו כעת:
050-808-6289

מספרת כלבים בזכרון יעקב

האם חשוב עד כדי כך להביא את הכלב אל מספרת כלבים בזכרון יעקב ובכלל?

ספר כלבים בזכרון יעקב הוא איש מקצוע שהחליט להקדיש את חייו לטיפוח חברינו בעלי ארבע הרגליים. לא מדובר כאן רק בהענקת תספורת לכלבים, אלא בשירותים רבים כגון שטיפת כלבים ועד לחיטוי ממזיקים, ועוד. כך, מספרת כלבים בזכרון יעקב מטרתה לשמור על הכלבים מאושרים, בריאים וכמובן, נראים במיטבם. כדי לעשות זאת, עליהם להחזיק בידע רב:

  • סוגי פרוות – גזעי כלבים שונים הינם בעלי פרווה שונה. ספרית כלבים מיומנת תדע להבדיל בין סוגי הפרווה ולתת מענה לצרכים הייחודיים לכל גזע. כך, מובטח כי פרוות הכלב לא רק תהיה אסתטית, אלא גם מותאמת מבחינה בריאותית ללא קשרים, בעיות עור וכדומה.
  • התאמת הטיפול – מעבר לאסתטיקה, ביקורים קבועים במספרת הכלבים תסייע במניעת זיהומים בעור, הפחתת נשירה, זיהוי בעיות בשלב מוקדם, רחיצת כלבים לשמירה על ריח נעים ועוד. בנוסף, ישנן מספרות הכלבים המציעות טיפולים דמויי ספא כולל אמבטיות, קיצוץ ציפורניים וטיפולים נוספים בגישה הוליסטית יותר.
  • גישה לכלבים – אדם לא יוכל לטפל בבעלי חיים, אם לא תהיה לו תשוקה אמיתית לכך. הרי כלבים מרגישים, מריחים, מבינים את הסביבה שלהם ויגיבו בהתאם לאדם שניגש אליהם. עליו לגרום להם לחוש בנוח, נאהבים, רצויים. ממש כמו ילדים! באופן טבעי, לא תרצו להשאיר את הכלב שלכם בידיו של אדם אשר אינו מחזיק בכישורים כאלו.

 

מספרה שהיא חוויה

תכירו את קלין דוג, מספרת כלבים בזכרון יעקב והסביבה, אשר שמה לעצמה למטרה להעניק את הטוב ביותר לחברים הכי טובים שלכם; עם מגוון טיפולים, גישה מסורה, אהבה אמיתית למקצוע וחומרים איכותיים בלבד, תוכלו לדעת שהכלב נמצא בידיים טובות בכל טיפול מחדש. והחלק הכי טוב? הם גם מגיעים אליכם הביתה! טלפון אחד והם בדרך אליכם – 050-808-6289