חייגו לפרטים נוספים

תוכן עניינים
או השאירו פרטים
חדש באתר

מספרת כלבים בראשון לציון

ספר כלבים בראשון לציון זה קלין דוג

בעלי כלבים בראשון לציון, מהיום, גם אתם יכולים להעניק לכלביכם האהוב את טיפולי התספורת היפים והטובים ביותר במסגרת שירות עד הבית. 

ראשון לציון, העיר הרביעית בגודל אוכלוסייתה בישראל, היא העיר השנייה בישראל עם מספר הכלבים הרשומים במאגר הארצי, קרוב ל-18 אלף כלבים. ככזאת, ברחבי ראשון לציון תוכלו למצוא מגוון רחב של גינות ייעודיות לכלבים לצד חנויות לחיות מחמד. 

רחיצת כלבים בראשון לציון והסביבה
עם קלין דוג הכלב שלכם יראה מדהים
אצלנו השירות והלב זה הדבר הכי חשוב!
להזמנת תור חייגו כעת:
050-808-6289

מספרת כלבים בראשון לציון

קלין דוג – מספרת כלבים עד הבית גם בראשון לציון 

אנחנו ב-קלין דוג, מספרת כלבים בפריסה ארצית, מאפשרים גם לכם, בעלי כלבים בראשון לציון, ליהנות משירותי תספורת לכלביכם עד הבית, וזאת בנוסף, לטיפולי טיפוח נלווים הכוללים בין היתר: ניקוי וחיטוי אוזניים, חיטוי נגד קרציות וחיטוי וגזירת ציפורניים. את טיפולי התספורת שלנו ניתן להתאם גם לכלבים לא נשירים במסגרת שירותי תספורת בהתאמה אישית או שירותי תספורת במכונה וגם במסגרת טיפולי דילול וסירוק פרווה לכלבים נשירים. בכל המקרים, מובטח לכלביכם, יחס אישי ומסור מצד צוות ספרי הכלבים המנוסה והמיומן שלנו. 

כמה עולה תספורת לכלב בראשון לציון?

סוג הטיפול מה כולל הטיפול מחיר משוער
תספורת במכונה תספורת באמצעות מכונה בלבד החל מ-149 ₪
תספורת בהתאמה אישית לכלב גדול/קטן רחיצה+ ייבוש + תספורת בהתאמה אישית לכל כלב החל מ-149/199 ₪
דילול וסירוק פרווה רחיצה + ייבוש + פעולת דילול וסירוק פרווה החל מ-199 ש"ח
תספורת במכונה + טיפול אוזניים תספורת באמצעות מכונה + ניקוי וחיטוי אוזניים החל מ-249 ₪

 

תספורת תקופתית לכלב – כל היתרונות 

גם כלבים לא נשירים וגם כלבים נשירים, נדרשים לטיפול תקופתי בפרווה כחלק משמירה על בריאות גופם. את טיפולי התספורת המוצעים על ידינו בקלין דוג, לכל סוגי הכלבים בכל גודל, ניתן לשלב במסגרת טיפולי טיפוח והיגיינה התורמים אף הם לשמירה על בריאות הפרווה. הפקדה יתרה על טיפולי תספורת ו/או טיפולי דילול וסירוק פרווה, תאפשר גם לכם להעניק לכלבכם את היתרונות הבאים:

  • חופש תנועה והרגשה פיזית טובה יותר 
  • הימנעות מעומסי חום בחודשי הקיץ 
  • הימנעות מריחות לא נעימים 
  • מראה מטופח 

 

תספורת לכלבים לא נשירים מומלץ שתעשה אחת לשלושה חודשיים בממוצע בהתאם לגזע הכלב, כאשר ישנם סוגי כלבים הנדרשים לתספורת כל חודש – חודשיים. במקרה של כלבים נשירים מומלץ לוותר לחלוטין על תספורת ולאפשר להם טיפולי דילול וסירוק פרווה אחת לשלושה עד שישה חודשים בהתאם לגזע הכלב. 

במסגרת השירות המוצע על ידינו, אנו דואגים גם לייעץ לבעלי הכלבים על טיפולי התספורת והטיפוח המותאמים ביותר לכלב האהוב אותו הם מגדלים.