חייגו לפרטים נוספים

תוכן עניינים
או השאירו פרטים
חדש באתר

מספרת כלבים בכפר סבא

מספרת כלבים בכפר סבא עם קלין דוג

אצלנו בקלין דוג, מספרת כלבים בפריסה ארצית, גם אתם, תושבי כפר סבא, תוכלו להעניק לכלבים האהובים שלכם את התספורות וטיפולי הטיפוח שלנו. 

כפר סבאים אוהבים חיות מחמד ועל כך יעיד הנתון הגבוה יחסית של בעלי כלבים ביחס לאוכלוסייה. על פי ההערכות משרד החקלאות ישנם כ-9,000 כלבים רשומים בקרב תושבי העיר ועוד מספר כזה או אחר של כלבים שטרם נרשמו במרכז הארצי לרישום כלבים תחת אגף השירותים הווטרינרים במשרד החקלאות. אם גם אתם מתגוררים בכפר סבא ומגדלים כלבים כחיות מחמד, אצלנו בקלין דוג, מספרת כלבים בפריסה ארצית, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של טיפולי טיפוח לכל סוגי הכלבים, לרבות, תספורות.

טיפולי איכות לכלב שלכם
קלין דוג מספקים כל מה שהכלב צריך
בשביל תספורת יפה פנו אלינו
חייגו כעת להצעת מחיר:
050-808-6289

מספרת כלבים בכפר סבא

מספרת כלבים עד הבית לחברים הפרוותיים בכפר סבא  

טיפולי הטיפוח והתספורות שלנו לכל סוגי הכלבים בכפר סבא, נועדו גם לצרכי שמירה על בריאות והיגיינה וגם לצרכי טיפוח חיצוני בהתאם לסוג הכלב וגילו. שירותים אלו מוצעים על ידינו גם במסגרת שיתוף פעולה עם חנויות מקומיות בתחום חיות המחמד וגם במסגרת שירות עד הבית של משפחות המגדלות כלבים. בשני המקרים, תוכלו ליהנות מצוות מקצועי ומנוסה של ספרי כלבים המתמחים גם במתן ייעוץ לטיפולי טיפוח והיגיינה לכלבים וגם בביצוע תספורות ותסרוקות על פי סוג, גודל וגיל הכלב. 

כמה עולה תספורת לכלב בכפר סבא? 

סוג הטיפול מה כולל הטיפול מחיר משוער
דילול וסירוק שיער   טיפול ייעודי לכלבים נשירים  החל מ-199 ש"ח
תספורת מכונה  תספורת באמצעות מכונה  החל מ-149 ₪ 
תספורת + טיפוח ציפורניים  תספורת, חיטוי וגזירת ציפורניים החל מ-299 ₪ 
תספורת + טיפוח אוזניים  תספורת, חיטוי וניקוי אוזניים  החל מ-299 ₪ 

 

מגוון רחב של טיפולי טיפוח לכלבים במקום אחד 

אצלנו בקלין דוג, תוכלו להבטיח לחבר הפרוותי שלכם את הטיפול המסור והמקצועי ביותר בכל הקשור לטיפולי טיפוח, היגיינה ותספורת, כאשר בין היתר הטיפולים המוצעים על ידינו לכל סוגי הכלבים בכפר סבא, תוכלו למצוא: תספורות בהתאמה אישית לכל כלב, טיפולי דילול פרווה לכלבים בוגרים, טיפולי גזירת ציפורניים וניקוי כפות רגליים, טיפולי מניעה נגד מזיקים, טיפולי ניקוי אוזניים ועוד. 

חשוב לנו שתדעו: אנו מטפלים בכל סוגי הכלבים, לרבות, כלבים מבוגרים במיוחד וכלבים עם בעיות התנהגותיות כאלו ואחרות. 

כחברה מובילה בתחום, אנו מאפשרים גם לכם, בעלי כלבים בכפר סבא, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות וביניהם: שירות עד הבית, מחירים אטרקטיביים, צוות ספרי כלבים מנוסה ושימוש בציוד מקצועי ובטיחותי בהתאם לסוג הטיפול הרצוי לחבר הפרוותי שלכם.